Rokita: w poniedziałek odpowiedź w sprawie programu Marcinkiewicza

Polska Agencja Prasowa SA
opublikowano: 14-10-2005, 15:33

Kandydat na wicepremiera Jan Rokita (PO) powiedział w piątek dziennikarzom, że ostateczną odpowiedź wobec programu działań rządu opracowanego przez kandydata PiS na premiera Kazimierza Marcinkiewicza przedstawi w poniedziałek.

Kandydat na wicepremiera Jan Rokita (PO) powiedział w piątek dziennikarzom, że ostateczną odpowiedź wobec programu działań rządu opracowanego przez kandydata PiS na premiera Kazimierza Marcinkiewicza przedstawi w poniedziałek.

    Jak powiedział Rokita po spotkaniu z Marcinkiewiczem, PO ma "różne pytania i wątpliwości" do dokumentu przedstawionego przez kandydata PiS na premiera. Jak dodał, wyjaśniano te wątpliwości podczas spotkania. Rokita zapowiedział, że w przyszłym tygodniu, przed rozstrzygnięciem wyborów prezydenckich, ma się odbyć kolejnespotkanie obu polityków.

    Dokument zawierający cele rządu - zatytułowany "Solidarne państwo solidarnych obywateli" - Marcinkiewicz przekazał Rokicie na początku tego tygodnia. Później pracowali nad nim eksperci Platformy.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Polska Agencja Prasowa SA

Polecane