Rolls-Royce cullinan na ostatniej prostej

ŁO
opublikowano: 05-04-2018, 13:05
aktualizacja: 05-04-2018, 14:37

Producent luksusowych samochodów przygotowuje się do debiutu SUV-a. W końcowych testach modelowi towarzyszy National Geographic.

- Trzy lata po rozpoczęciu serii morderczych testów w najbardziej niedostępnych zakątkach świata - od krain wiecznego śniegu po palące pustynie - Rolls-Royce Cullinan podejmie „Ostatnie Wyzwanie”, by udowodnić publicznie, że wszędzie czuje się jak u siebie - czytamy w komunikacie prasowym Rolls-Royce’a.  

Zobacz więcej

Rolls-Royce cullinan

Fot. Rolls-Royce

Cullinan udał się w podróż, która rozpoczęła się górzystym rejonie Szkocji, a następnie poprowadzi m.in. na alpejskie stoki, do Stanów Zjednoczonych i na Bliski Wschód. Załodze dużego SUV-a będzie towarzyszył fotograf Cory Richards, którego materiały będą publikowane w mediach społecznościowych National Geographic i Rolls-Royce’a. 

Rolls-Royce potwierdził nazwę swojego pierwszego SUV-a w połowie lutego. Samochód na razie prezentowany jest w kamuflażu.

Cullinan to największy i najczystszy diament, który znaleziono w 1905 r. w kopalni pod Pretorią.    

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ŁO

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Po godzinach / Rolls-Royce cullinan na ostatniej prostej