Roman Giertych i Monika Olejnik, czyli awantura o dzieci

WirtualneMedia.pl, DI
02-06-2009, 11:44

Roman Giertych wyraził swoje oburzenie tym, że Monika Olejnik wykorzystała rozmowę z jego 5-letnią córką w artykule zamieszczonym w "Dzienniku". Były minister oświaty nazwał postępowanie dziennikarski wyjątkowym draństwem - informują WirtualneMedia.pl.

Monika Olejnik w jednym ze swoich ostatnich felietonów zrelacjonowała przypadkowe spotkanie w siedzibie TVN24 z małymi córkami Romana Giertycha, który występował w tym czasie w programie. Jedna z dziewczynek zapytana przez dziennikarkę, gdzie pracuje jej tata, odpowiedziała, że od pół roku w telewizji.

"Olejnik na tej podstawie wysunęła tezę o bliskich relacjach Giertycha z obecnymi władzami Telewizji Polskiej, w której funkcję prezesa od stycznia pełni Piotr Farfał związany z Ligą Polskich Rodzin" - donoszą WirtualneMedia.pl.

Serwis przytacza oświadczenie Romana Giertycha i jego żony, którzy nazwali postępowanie Moniki Olejnik "wyjątkowym draństwem (...). Karolina ma pięć lat i nie jest jeszcze zdolna do zrozumienia, że osoby, które z nią rozmawiają, mogą być podłe" - napisał Roman Giertych.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: WirtualneMedia.pl, DI

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Kariera / Roman Giertych i Monika Olejnik, czyli awantura o dzieci