Ronson pozwoli zmienić mieszkanie na większe

ADO
opublikowano: 24-07-2012, 00:00

Firma Ronson Development wprowadziła nowy program „Zamieszkaj teraz, zapłać za rok”.

Rozwiązanie opracowano z myślą o rodzinach, które chciałyby zamienić mieszkanie na większe. Program zaproponowany przez firmę Ronson ma trafić do rodzin, dla których dotychczasowe (zwykle jedno— lub dwupokojowe) mieszkanie stało się zbyt ciasne.

Zakup nowego, większego lokalu często nie jest dla takich rodzin możliwy z powodu ograniczonej zdolności kredytowej. Niektóre rodziny nie chcą ryzykować sprzedaży starego mieszkania przed przeprowadzką do nowego lub brać dwóch kredytów jednocześnie.

— Programem „Zamieszkaj teraz, zapłać za rok” wychodzimy naprzeciw potrzebom rodzin, które mają już swoje mieszkanie i chcą je zamienić na większe. Widzimy, że jest to już dość powszechne zjawisko na rynku i chcemy się do niego dostosować — mówi Andrzej Gutowski, dyrektor sprzedaży i marketingu w Ronson Development.

Program pozwoli na zamieszkanie w zakupionym lokalu już po wpłacie 20 proc. jego wartości. Pozostałą kwotę klient będzie mógł uregulować po roku. Czas, który daje Ronson na wpłatę 80 proc. wartości lokalu, nabywca może wykorzystać na sprzedaż starego mieszkania lub pozyskanie korzystnego finansowania. Program dotyczy dwóch warszawskich inwestycji firmy Ronson — osiedli Verdis i Sakura.

Objęte są nim wszystkie mieszkania czteropokojowe na osiedlu Verdis. Ich powierzchnie wynoszą od 83 do 100 mkw., a ceny wahają się od 7,3 tys. do 8,2 tys. zł za mkw. Z oferty osiedla Sakura do programu trafiły wszystkie lokale trzy— i czteropokojowe, o powierzchniach od 76 do 85 mkw. Ceny wahają się od 7,9 tys. do 8,5 tys. zł za mkw.

— Jeśli program zakończy się sukcesem w Verdis i Sakurze, to rozważymy jego wprowadzenie w kolejnych inwestycjach — mówi Andrzej Gutowski.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ADO

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Nieruchomości / Ronson pozwoli zmienić mieszkanie na większe