Ronson sprzedał 25% mieszkań w inwestycji Impressio II we Wrocławiu

ISBnews
opublikowano: 11-12-2014, 14:27

Ronson Development sprzedał 25% ze 136 mieszkań oferowanych w inwestycji Impressio II realizowanej na wrocławskim Grabiszynie. Oddanie projektu do użytku planowane jest na II kwartał 2015 r., poinformowała spółka.

"Sprzedaż drugiego etapu naszego wrocławskiego projektu idzie zgodnie z oczekiwaniami. Za atrakcyjnością osiedla przemawia m.in. jego lokalizacja - bliskość centrum oraz Parku Grabiszyńskiego. Ponadto po sąsiedzku powstaje kampus Fundacji Edukacji Międzynarodowej - jeden z najnowocześniejszych obiektów szkolnych w kraju" - powiedział dyrektor marketingu i sprzedaży Andrzej Gutowski,  cytowany w komunikacie.

Osiedle powstaje u zbiegu ulic Blacharskiej oraz Rymarskiej, w otulinie Parku Grabiszyńskiego. Inwestycja charakteryzuje się niską, dwupiętrową zabudową, wpisując się w naturalny krajobraz otoczenia.

W II etapie powstaje 5 budynków ze 136 mieszkaniami o powierzchni od 36 m2 do 126 m2. Ceny lokali zaczynają się od 5950 zł brutto za m2.

Ronson to spółka deweloperska notowana na warszawskiej giełdzie od 2007 r. W 2013 r. sprzedał 572 mieszkania, tj. o 51% więcej niż rok wcześniej.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ISBnews

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Ronson sprzedał 25% mieszkań w inwestycji Impressio II we Wrocławiu