Rosja ograniczy połowy mintaja

Dariusz Karolak
opublikowano: 28-03-2001, 00:00

Rolimpex powinien iść w górę

Od 2 dni rynek Rolimpexu zamyka się powyżej dziennej VAMA10. Długie górne cienie ostatnich 2 świec można potraktować jako przygotowanie do pokonania oporu luki bessy z 13 III i szerokiego czarnego wisielca z 12 III (3,20). Jeśli ta sztuka bykom się uda rynek powinien urosnąć do przełamanej linii wzrostów od 13 X w okolicach 3,7 zł.

Sygnały kupna na szybkich wskaźnikach i wyraźne półroczne dywergencje na średnioterminowych indykatorach mogą oznaczać, że rynek mogą czekać silne wzrosty. Trudno zrozumieć zachowanie `arządu, który nie próbuje nakłonić inwestora do ogłoszenia wezwania, troszcząc się tylko o pakiet akcji znajdujący się w posiadaniu pracowników. W końcu nie kto inny, tylko zarząd odpowiada za doprowadzenie spółki do tragicznej kondycji finansowej, a do ruiny inwestorów, którzy w Rolimpex zainwestowali swój kapitał.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dariusz Karolak

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Rosja ograniczy połowy mintaja