Rosyjska spółka Polnordu zawarła dwie umowy

31-08-2007, 08:59

Rosyjski PLP Development Group, należący w 50 proc. do Polnordu, zawarł dwie umowy konsorcjalne na realizację projektów mieszkaniowych w Nowosybirsku.

Pierwsza umowa została podpisana z firmą Nowosybirskstroj Projekt. Na jej podstawie zostanie zrealizowany projekt deweloperski polegający na wybudowaniu wielokondygnacyjnego budynku mieszkalnego. Realizacja projektu rozpocznie się w I kwartale 2008 r., zaś jego zakończenie planowane jest na IV kw. 2010 r. Polnord szacuje, że całkowite przychody z realizacji projektu wyniosą 59,5 mln USD, co stanowi 167 mln zł.

Druga umowa, podpisana z firmą Obstroj Projekt z siedzibą w Nowosybirsku, zakłada realizację budynku mieszkalnego. Realizacja projektu rozpocznie się we wrześniu 2007 r., zaś jego zakończenie planowane jest na IV kw. 2009 r. Prognozowane przychody z realizacji powyższego projektu wynoszą 27,4 mln USD, co stanowi 76,9 mln zł.
Udział PLP Development Group w obu powyższych projektach wynosi 50 proc.
MD

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Inne / Rosyjska spółka Polnordu zawarła dwie umowy