Roszady we władzach Simple

Marek Druś
opublikowano: 17-06-2003, 00:00

Z zasiadania w radzie nadzorczej Simple zrezygnowało pięciu jej członków. Trzech tłumaczy swoją decyzję innym punktem widzenia ”na konieczne działania w sytuacji, w której znajduje się spółka w stosunku do głównych udziałowców”. Z rady Simple z podanych wyżej powodów zdeodeszli Marcin Sadlej, Jakub Bentke i Marcin Kłopociński.

Andrzej Słomka tłumaczy z kolei swoją decyzję brakiem wpływu na działalność spółki i odmienną wizją jej dalszego rozwoju. Jako powód odejścia wskazał także odrzucenie przez zarząd Simple propozycji ustalenia ceny emisyjnej akcji serii J na poziomie zapewniającym jej objęcie.

6 czerwca spółka poinformowała, że nikt nie zapisał się na oferowane od 14 maja do 5 czerwca ponad 2 mln akcji serii J. Simple próbowało je sprzedać po 2,2 zł, podczas gdy w dniu zamknięcia oferty ich kurs rynkowy wynosił 1,74 zł.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marek Druś

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy