Rozdajemy bilety na koncert walentynkowy

DI
opublikowano: 10-02-2011, 12:45

Zadbaliśmy już o wysłanie bliskim Wam osobom kwiatów. Teraz czas na kolejny prezent.

Mamy osiem podwójnych zaproszeń na poniedziałkowy koncert walentynkowy w Sali Kongresowej w Warszawie. Podczas słynnego widowiska teatralno-muzycznego „Thank You For The Music” usłyszycie największe przeboje zespołów ABBA i Bee Gees.

Jak zdobyć takie bilety? W tekście jednego z artykułów na naszych stronach umieściliśmy scan żółtego biletu. Trzeba ten artykuł znaleźć i wysłać jego link na adres konkurs@pb.pl . Pierwszym ośmiu osobom, którym się to uda, wyślemy bilety.

Powodzenia w naszej zabawie i już teraz życzymy wszystkim niezapomnianego wieczoru zakochanych.

Kiedy i gdzie?

Koncert „Thank You For The Music” odbędzie się 14 lutego o godz. 19:00 w Sali Kongresowej w Warszawie. Dojazd zwycięzcy muszą zapewnić sobie we własnym zakresie. Przeczytaj szczegółowe informacje o koncercie na stronie organizatora.

Jak rozdawaliśmy kwiaty

Już wcześniej zorganizowaliśmy inny konkurs walentynkowy, w którym do wygrania były bukiety kwiatów dla bliskich osób. Szczegóły i listę zwycięzców znajdziecie na stronie www.pb.pl.

 

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Polecane