Rozlicz projekt z głową

MBE
opublikowano: 28-06-2012, 00:00

SZKOLENIE

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Katowicach 16 lipca organizuje bezpłatne szkolenie z cyklu „Rozliczanie projektów unijnych”.

Jego uczestnicy zdobędą wiedzę, która pomoże im w prawidłowym przygotowaniu księgowości do realizacji i rozliczeniu projektów realizowanych w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Poznają wymogi formalne dokumentów rozliczających poniesione wydatki, otrzymają również wskazówki przydatne w codziennej pracy związane między innymi z ujęciem księgowym poszczególnych operacji i rozliczaniem dotacji, a także dowiedzą się, jak przygotować dokumentację projektu do kontroli.

Aby wziąć udział w szkoleniu, należy przesłać do 11 lipca formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie pife. katowice.pl. Spotkanie odbędzie się w Katowicach, w budynku Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego (ul. Bankowa 11B).

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MBE

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu