Rozmowy zespołów PiS i PO przerwane do czasu decyzji o koalicji

Polska Agencja Prasowa SA
opublikowano: 25-10-2005, 14:39

Rozmowy zespołów programowych PiS i PO, które mają ustalić wspólny program rządu, zostały we wtorek zawieszone do czasu, aż PO podejmie decyzję odnośnie współtworzenia koalicji - powiedział we wtorek dziennikarzom Przemysław Gosiewski (PiS).

Rozmowy zespołów programowych PiS i PO, które mają ustalić wspólny program rządu, zostały we wtorek zawieszone do czasu, aż PO podejmie decyzję odnośnie współtworzenia koalicji - powiedział we wtorek dziennikarzom Przemysław Gosiewski (PiS).

"Te rozmowy, które się rozpoczęły wczoraj (w poniedziałek - PAP), biegły w dobrym kierunku i myślę, że krok po kroku uda nam się wyjaśnić wszystkie różnice. Dziś te rozmowy zostały przerwane, bo musimy zaczekać na tę podstawową decyzję. Ale jestem optymistą, mam nadzieję, że ta koalicja powstanie" - powiedział poseł.

Gosiewski nie chciał zdradzić, co dotychczas udało się ustalić w kwestiach gospodarczych, ale dodał, że różnice programowe między PiS i PO były "niewielkie".

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Polska Agencja Prasowa SA

Polecane