Rozpoczął się proces apelacyjny członków zarządu GTKI

Polska Agencja Prasowa SA
opublikowano: 02-12-2005, 12:15

Przed Sądem Okręgowym w Rzeszowie rozpoczął się w piątek proces odwoławczy dwojga członków zarządu Galicyjskiego Trustu Kapitałowo-Inwestycyjnego, którzy odpowiadają za doprowadzenie łącznie prawie 4 tys. osób do niekorzystnego rozporządzenia mieniem wartości ok. 26,5 mln zł.

Przed Sądem Okręgowym w Rzeszowie rozpoczął się w piątek proces odwoławczy dwojga członków zarządu Galicyjskiego Trustu Kapitałowo-Inwestycyjnego, którzy odpowiadają za doprowadzenie łącznie prawie 4 tys. osób do niekorzystnego rozporządzenia mieniem wartości ok. 26,5 mln zł.

Oskarżeni to małżeństwo K.: 47-letni Stanisław i także 47-letnia Urszula. W grudniu ubr. sąd I instancji wymierzył im kary po 6 lat pozbawienia wolności oraz karę grzywny po 25 tys. zł. Od wyroku odwołali się ich obrońcy.

Na rozprawie apelacyjnej nie było oskarżonych. Obecny był natomiast obrońca Stanisława K. i jeden z obrońców Urszuli. Nieobecność drugiego została przez sąd nie usprawiedliwiona. Adwokaci rozpoczęli mowy.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Polska Agencja Prasowa SA

Polecane