Rozpoczęło się spotkanie premiera z klubem LPR

Polska Agencja Prasowa SA
opublikowano: 08-11-2005, 15:23

We wtorek po godz. 15 rozpoczęło się w Sejmie spotkanie premiera Kazimierza Marcinkiewicza z klubem Ligi Polskich Rodzin. Tematem rozmów ma być poparcie dla rządu podczas głosowania nad wotum zaufania dla jego gabinetu.

We wtorek po godz. 15 rozpoczęło się w Sejmie spotkanie premiera Kazimierza Marcinkiewicza z klubem Ligi Polskich Rodzin. Tematem rozmów ma być poparcie dla rządu podczas głosowania nad wotum zaufania dla jego gabinetu.

Premier powiedział przed spotkaniem, że idzie na spotkanie z klubem LPR, aby przedstawić program rządu. "Ministrowie w tej chwili pracują nad różnymi szczegółami, musimy policzyć wszystko dokładnie, bo nie możemy pomylić się ani o złotówkę" - powiedział Marcinkiewicz.

Pytany, dlaczego program rządu nie został przedstawiony we wtorek, jak wcześniej zapowiadał, premier odparł: "Jesteśmy z programu ciągle niezadowoleni, bo go udoskonalamy. Chcemy, żeby był idealny dla Polski i Polaków, a nie tylko dobry". Jak dodał, jest to program na pierwsze sto dni pracy rządu.

Marcinkiewicz zapewnił, że w czwartek rano program rządu już "na pewno" będzie.

Premier poinformował też, że we wtorek o godz. 17.00, zamiast posiedzenia Rady Ministrów, odbędzie się kolejne robocze spotkanie ministrów w sprawie programu.

Lider LPR Roman Giertych powiedział dziennikarzom przed spotkaniem, że Liga nie podejmie we wtorek decyzji w sprawie poparcia rządu.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Polska Agencja Prasowa SA

Polecane