Rusza II etap budowy Aura Parku

AZA
opublikowano: 20-02-2007, 00:00

Millyon Development rozpoczął budowę drugiej fazy osiedla Aura Park w Wilanowie. Rozpoczyna też podobną inwestycję w Gdańsku.

Millyon Development rozpoczął budowę drugiej fazy osiedla Aura Park w Wilanowie. Rozpoczyna też podobną inwestycję w Gdańsku.

Wilanowskie przedsięwzięcie podzielono na cztery etapy. W pierwszym oddano do użytku 280 mieszkań o łącznej powierzchni 22 tys. mkw. Łącznie w ciągu 10 miesięcy, sprzedano 75 proc. mieszkań.

Ich cena wynosi obecnie od 6 do 8 tys. zł za mkw. W kolejnych etapach będą oddane do użytku kolejno 227, 238 i 242 mieszkania o łącznej powierzchni 59,7 tys. mkw.

Przedsprzedaż drugiego etapu osiedla ruszy na początku marca. Mieszkańcy będą mogli się tu wprowadzić w sierpniu 2009 r. Większość lokali to mieszkania 2-pokojowe. Mieszkania 4 i 5-pokojowe stanowią zaledwie 5 proc.

Aura Park to ogrodzony i strzeżony kompleks mieszkalny, na którego terenie powstaną również małe sklepy i butiki, plac zabaw dla dzieci. W mieszkaniach są liczne balkony, tarasy, loggie. Na ostatniej kondygnacji usytuowane są luksusowe penthouse’y — o powierzchni od 105 do 130 mkw. z dużymi tarasami.

W najbliższych miesiącach deweloper rozpocznie również budowę ekskluzywnych budynków mieszkalnych w Gdańsku w pobliżu Starówki. Start budowy przy ulicy Toruńskiej 10 A planowany jest na wrzesień 2007 r. Potrwa ona półtora roku.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: AZA

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu