Rusza montaż szklanej fasady Woronicza Qbik

DI
opublikowano: 28-02-2011, 10:02

W czterech budynkach na warszawskim Mokotowie, których budowa rozpoczęła się w styczniu 2010 r., znajdzie się 350 lokali w tym 163 mieszkania dwupoziomowe i 183 jednopoziomowe.

Zobacz więcej

Pierwsi mieszkańcy wprowadzą sie do swoich apartamentów w 2012 r.

Wszystkie kondygnacje warszawskiej inwestycji zostały ukończone. Kompleks przykryło około 5 tys. mkw. płyt stropowych, a na budowę konstrukcji zużyto ponad 35,5 tys. metrów sześciennych betonu. W marcu rozpoczną się prace nad elewacją budynku, a przyszli mieszkańcy wprowadzą się do swoich apartamentów w 2012 r.
Stylistyka Woronicza Qbik dostosowana jest do współczesnego wizerunku dzielnicy. Zachowuje industrialny charakter i jednocześnie koresponduje z budynkami, które powstały na Mokotowie w ostatnich latach.
- Zakończenie konstrukcji betonowych Woronicza Qbik to ważny etap całej budowy. W marcu bieżącego roku rozpoczną się prace nad montażem szklanej fasady budynku.  Stanie się ona wizytówką osiedla,  a całość wkomponuje się w zabudowę postindustrialnego Mokotowa - zapowiada Jeroen van der Toolen, dyrektor zarządzający Ghelamco na Europę Środkowo-Wschodnią.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Nieruchomości / Rusza montaż szklanej fasady Woronicza Qbik