Ryanair ogłosił 11 nowych połączeń z Liverpoolu, w tym 3 do Polski

(Marek Druś)
opublikowano: 05-04-2006, 12:04

Ryanair Holdings ogłosił uruchomienie 11 nowych połączeń z Liverpoolu. Największa tania linia lotnicza będzie latać z tego miasta do Krakowa, Poznania i Wrocławia, a także do Kaunas na Litwie, Aberdeen i Inverness w Szkocji, Santander i Santiago w Hiszpanii, Ancony we Włoszech i Tampere w Finlandii.

Ryanair Holdings ogłosił uruchomienie 11 nowych połączeń z Liverpoolu. Największa tania linia lotnicza będzie latać z tego miasta do Krakowa, Poznania i Wrocławia, a także do Kaunas na Litwie, Aberdeen i Inverness w Szkocji, Santander i Santiago w Hiszpanii, Ancony we Włoszech i Tampere w Finlandii. Od 3 października samoloty Ryanair będą latały na wymienionych transach trzy razy w tygodniu, z wyjątkiem Aberdeen i Inverness, gdzie będą latać siedem razy w tygodniu i Tampere, które będą odwiedzać cztery razy w tygodniu.

MD, AFX

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: (Marek Druś)

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Świat / Ryanair ogłosił 11 nowych połączeń z Liverpoolu, w tym 3 do Polski