Rynek lubi Mostostal Export

Dariusz Karolak
26-08-2002, 00:00

Od ogłoszenia nowej strategii upłynęły 2 tygodnie. Rynek powoli się do niej przekonuje, bo pojawiają się konkrety (układ w Bicku, pierwsze decyzje kadrowe, nowe kontrakty). Piątkowa sesja dokonała na rynku jakościowej zmiany. Duży wzrost przy dużym wolumenie pozostawił na wykresie najgrubszą od 15 VI'00 białą świecę dzienną. Również tygodniowa jest biała i, co ważne, po raz pierwszy od II w całości znajduje się powyżej tygodniowej średniej VAMA10, 0,92. Piątkowe zamknięcie dokonało się tuż pod 9-miesięczną linią bessy z wykresu wolumenowego. Biały korpus o dużej powierzchni jest przygotowaniem do jej łamania. Dzienne oscylatory utrzymują aktywne sygnały kupna, ale w większości znajdują się tuż pod oporami.

Większej podaży można teraz oczekiwać za 1,13, gdzie znajduje się górna krawędź czarnej świecy tygodniowej z końca VII, a potem przy 1,22 (dno grubej świecy z 11 VII). Ich pokonanie powinno umożliwić dotarcie do dna z 5 VII, 1,3, które jest najwyżej położoną barierą podażową w obrębie dolnej połowy wstęgi tygodniowej.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dariusz Karolak

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Rynek lubi Mostostal Export