Rynek zainteresował się Dębicą

Dariusz Karolak
opublikowano: 29-12-2000, 00:00

Rynek zainteresował się Dębicą

Na rynku czuje się niestety brak obecności większego kapitału, stąd odbywa się to kosztem innych spółek, których muszą zostać sprzedane aby uzyskać pieniądze na zakup nowych. Stąd rynek jest bardzo impulsywny. Wysoka korelacja Okocimia i Dębicy, spowodowała, że wzrosło zainteresowanie spółką oponiarską. Zaangażowany został spory kapitał, bo zaspokojone zostały duże zlecenia sprzedaży opiewające na kilka tys. szt. Ostatnie lokalne minimum nie zostało potwierdzone przez wskaźnik ruchu kierunkowego DI+.

Na dziennym wykresie świecowym utworzył się biała szpulka z zamknięciem powyżej średniej kroczącej neutralizując negatywną wymowę 2 poprzedzających świec. Krótkoterminowe sygnały kupna pojawiły się na ROC, Stochastic oraz RSI. Dla bezpieczeństwa warto zastosować filtr w postaci 2-miesięcznej linii szczytów znajdującej się przy 34,60 zł.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dariusz Karolak

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Rynek zainteresował się Dębicą