Rząd: Nie ma sygnałów o zagrożeniu atakami w Polsce

Polska Agencja Prasowa SA
opublikowano: 11-07-2005, 14:14

Nie ma sygnałów, które mogłyby świadczyć o podwyższonym zagrożeniu atakami terrorystycznymi w Polsce -   poinformował w poniedziałek wiceszef spraw wewnętrznych i administracji Tadeusz Matusiak, po posiedzeniu Rządowego Zespołu Reagowania Kryzysowego.

Nie ma sygnałów, które mogłyby świadczyć o podwyższonym zagrożeniu atakami terrorystycznymi w Polsce -   poinformował w poniedziałek wiceszef spraw wewnętrznych i administracji Tadeusz Matusiak, po posiedzeniu Rządowego Zespołu Reagowania Kryzysowego.

    Matusiak zaznaczył jednak, że w związku z sytuacją międzynarodową po atakach w Londynie, w Polsce nadal będzie utrzymywany podwyższony stan gotowości służb.

    Poinformował, że od zamachów w Londynie w kraju doszło do kilku niegroźnych incydentów - m.in. pozostawiono bagaże na warszawskim lotnisku Okęcie.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Polska Agencja Prasowa SA

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Rząd: Nie ma sygnałów o zagrożeniu atakami w Polsce