Czytasz dzięki

Rzuciła lukratywna posadę w Dubaju dla 20 USD za godzinę

KŁ, businessinsider.com
opublikowano: 24-07-2013, 14:06

Australijka Nicole Betts zrezygnowała z sześciocyfrowego wynagrodzenia jako menedżer nieruchomości w Dubaju, by zarabiać 20 USD za godzinę w Australii, informuje Business Insider.

- Kilka lat temu miałam kryzy ćwiartki życia, gdy czułam, że istnieję, jednak nie żyłam swoim życiem. Nie nienawidziłam swojego życia, tylko nie kochałam tego co robię – powiedziała.

Gdy w 2010 r. zdecydowała się zrezygnować z pracy na pełen etat, Bett miała za sobą 15-letnie doświadczenie w branży nieruchomościowej, w tym 3 lata spędzone w Dubaju w Asteco Property Management.

Po podjęciu decyzji przepracowała kolejne 6 miesięcy, by podróżować po świecie i ostatecznie wrócić do Australii pod koniec ubiegłego roku, by na Uniwersytecie Melbourne studiować nauki związane m.in. z ochroną środowiska.

Obecnie pracuje dorywczo, m.in. przygotowując koktajle owocowe, i zarabia 20 USD na godz.

- Fantastycznie było mieć tę stabilność, pieniądze i ten bogaty styl życia. Nie chcę jednak pracować 40 i więcej godzin tygodniowo. Chcę robić rzeczy, które sprawiają mi przyjemność – powiedziała.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: KŁ, businessinsider.com

Polecane