S4E ma macierze Nexsan

Ewa Bęczkowska
opublikowano: 22-10-2003, 00:00

S4E będzie oferowała macierze dyskowe firmy Nexsan. W ten sposób została jedynym przedstawicielem tej firmy w Polsce.

Krakowska firma S4E odpowiada kompleksowo za obecność produktów Nexsan w Polsce. Jej zadaniem jest stworzenie kanału sprzedaży dla macierzy dyskowych. Sprzedaż będzie prowadzona przez dotychczasowych partnerów S4E.

— To grupa ponad 25 aktywnie współpracujących firm. Nie zamierzamy tworzyć nowego kanału dystrybucji, będziemy uaktywniać już istniejący — zapowiada Józef Dusza, dyrektor handlowy w firmie S4E.

S4E sprzedaje już pamięci masowe EMC.

— Do tej pory oferowaliśmy zaawansowane macierze dyskowe dla dużych przedsiębiorstw. Jednak nie wszyscy mają potrzebę stosowania wyłącznie takich urządzeń. Macierze Nexsan mogą mieć zastosowanie w środowiskach SAN i DAS. Dają możliwość przechowywania co najmniej kilkunastu terabajtów danych. Charakteryzuje się atrakcyjną relacją ceny do pojemności. W niektórych konfiguracjach to około 2 groszy za 1 MB — mówi Józef Dusza.

Firma liczy na sprzedaż amerykańskich urządzeń na poziomie kilkunastu sztuk kwartalnie.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Ewa Bęczkowska

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Innowacji / Technologie / S4E ma macierze Nexsan