Sagittarius-Strzelec zamierza zmienić nazwę na Distribution and Selling

(Paweł Kubisiak)
opublikowano: 09-10-2006, 20:47

Sagittarius-Strzelec zamierza zmienić nazwę na Distribution and Selling Trust

Sagittarius-Strzelec zamierza zmienić nazwę na Distribution and Selling Trust SA oraz wyemitować do 150 mln akcji serii I z wyłączeniem prawa poboru. W tej sprawie spółka zwołała NWZA na 8 listopada - poinformował Sagittarius-Strzelec w komunikacie.

Obecnie kapitał zakładowy spółki wynosi 51 mln 360 tys. zł i dzieli się na taką samą liczbę akcji o wartości nominalnej 1 zł.

"Zwołanie nadzwyczajnego walnego zgromadzenia na dzień 8 listopada 2006 roku następuje w związku z przystąpieniem przez spółkę do realizacji zapowiadanego we wcześniejszych komunikatach projektu inwestycyjnego obejmującego swoim zakresem skoncentrowanie w ramach przedsiębiorstwa spółki sieci hurtowni alkoholi i napojów" - napisano w komunikacie.

"Z uwagi na rozmiar planowanych inwestycji i szacowaną wielkość zapotrzebowania finansowego spółki najwłaściwszym sposobem pozyskania dodatkowego kapitału jest w ocenie spółki przeprowadzenie nowej emisji akcji na warunkach oferty publicznej" - dodano.

PAP

 

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: (Paweł Kubisiak)

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Inne / Sagittarius-Strzelec zamierza zmienić nazwę na Distribution and Selling