Salon EDF Fryzjerstwo

  • Materiał partnera
opublikowano: 30-11-2018, 11:03

Po prawej stronie, obok wejścia, wisi okazały portret Antoniego Cierplikowskiego, patrona salonu. Zawodu uczył się m.in. we Francji, gdzie pamięć o nim jest wciąż żywa.

Uważany jest za króla nowoczesnego fryzjerstwa. Dla mnie mistrz jest dziedzictwem narodowym i chcę go przywrócić Polakom — mówi Ewa Dyoniziak-Flis, właścicielka EDF Fryzjerstwo. Zanim otworzyła salon, szukała właściwej przestrzeni. Udało się — to zabytkowa i niedawno odrestaurowana kamienica przy Placu Bankowym 1 w Warszawie, czyli dawny hotel Saski, inaczej zwany Garnizonowym.

Projekt wystroju salonu w stylu glamour zatwierdził oskarowy scenograf Alan Starski, zaś stworzyła go Emilia Piesik. Stroje klientek do zabiegów, kosmetyki i proponowane lektury inspirowane są filozofią salonu i bliskie idei jego patrona. www.edf-dyoniziak.pl

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Materiał partnera

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu