Samorząd inwestuje: Zaprojektuj nową halę Wisły

TM
12-10-2010, 00:00

Samorządowy Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie rozpisał konkurs na opracowanie koncepcji urbanistyczno-architektonicznej nowej Hali Towarzystwa Sportowego Wisła, która powstanie w pobliżu starej między al. 3 Maja, al. Reymonta a Cichym Kącikiem na Krowodrzy. Termin składania wniosków o dopuszczenie do konkursu mija 26 października. Zdobywca I miejsca ma otrzymać nagrodę 25 tys. zł i zaproszenie do rozmów w sprawie zamówienia projektu. W hali na 4 tys. widzów będą rozgrywane mecze, m.in. koszykówki, siatkówki, piłki ręcznej i futsalu, a także organizowane widowiska kulturalne, konferencje, wystawy i koncerty.

55

mln zł Taki jest maksymalny planowany koszt brutto budowy hali Wisły wraz z parkingami. Inwestycja jest współfinansowana przez Unię w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego.

Kontakt:

Paweł Popławski

tel.: +48 126166370

e-mail: ppoplawski@ zis.krakow.pl

faks: +48 126166301

http://www.zis.krakow.pl

Rafał Zub, sekretarz sądu konkursowego

sarp.krakow@gmail.com

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: TM

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Samorząd inwestuje: Zaprojektuj nową halę Wisły