Samorządowiec — zawodowiec

WK
opublikowano: 26-05-2014, 00:00

ZACHODNIOPOMORSKIE

1 Tytuł Filara Gospodarki zobowiązuje do... dalszej dobrej współpracy z samorządem lokalnym. To wyraz zaufania dla nas jako największego pracodawcy w regionie. Cieszy mnie, że nasza spółka została zauważona i doceniona przez społeczność lokalną, dla której jesteśmy partnerem. Dlatego aktywnie angażujemy się w rozwój sportu w regionie. Stworzyliśmy warunki dla lokalnych klubów do walki o najwyższe cele. Efektami tych działań jest zdobycie przez Klub Piłki Siatkowej Chemik Police tytułu Mistrza Polski i Pucharu Polski, a o udział w europejskich pucharach w piłce nożnej walczy Pogoń Szczecin.

2 Od lokalnego samorządu oczekuję... dalszej współpracy na tak profesjonalnym poziomie jak obecnie. Jesteśmy partnerami, w każdej sytuacji możemy na siebie liczyć — wspólnie rozwiązujemy problemy i stawiamy czoła wyzwaniom. Potrafimy także wspólnie świętować sukcesy naszych mieszkańców, pracowników i sportowców. Model naszej współpracy może być wzorem dla innych.

3 Moja wizja regionu za 10 lat... to wizja miejsca bardzo rozwiniętego, atrakcyjnego dla inwestorów i mieszkańców. Województwo zachodniopomorskie z racji swojego położenia ma duży potencjał rozwoju dla małych i średnich przedsiębiorstw, a także dużego biznesu. Bliskość morza i sąsiedztwo z najsilniejszą europejską gospodarką oraz rozumienie mieszkańców przez władze sprawią, że za 10 lat region będzie w czołówce najbardziej przyjaznych miejsc do mieszkania i prowadzenia biznesu. W mojej wizji Grupa Azoty Police będzie w dalszym ciągu silną, stabilną spółką, działającą na całym świecie i będącą wizytówką województwa zachodniopomorskiego.

KRZYSZTOF JAŁOSIŃSKI

prezes Zakładów Chemicznych Police

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: WK

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu