Urzędnicy nauczą się PPP za granicą

AR
opublikowano: 19-04-2018, 13:17
aktualizacja: 19-04-2018, 13:19

Ministerstwo zaprasza na 6 wizyt studyjnych do krajów UE, które z sukcesem realizują projekty w ramach partnerstwa publiczno-prywatnego (PPP).

Pierwsza wizyta zagraniczna, którą organizuje departament ds. PPP w Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju, odbędzie się w Niemczech w maju (Nadrenia Północna Westfalia). Kolejne we Francji i Czechach. Pozostałe trzy przewidziane są już na 2019 r. To część projektu „Rozwój partnerstwa publiczno-prywatnego w Polsce” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Resort realizuje program wizyt studyjnych wspólnie z Konfederacją Lewiatan i Fundacją Centrum PPP.

Łącznie zostanie zorganizowanych 6 trzydniowych zagranicznych wizyt studyjnych do krajów UE posiadających duże doświadczenie w realizacji przedsięwzięć PPP. Wezmą w nich udział urzędnicy z jednostek samorządu terytorialnego, jednostek im podległych oraz jednostek administracji rządowej. Na zgłoszenia resort czeka do 30 kwietnia. 

 

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: AR

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu