Sanwil <SANW.WA> Opinia Zarządu dotycząca wezwania do zapisywania się na sprzedaż akcji Sanwil S.A.

Zakłady Wyrobów Powlekanych &quot;Sanwil&quot; w Przemyślu Spółka Akcyjna
03-06-2003, 18:09

Sanwil <SANW.WA> Opinia Zarządu dotycząca wezwania do zapisywania się na sprzedaż akcji Sanwil S.A. OPINIA ZARZĄDU DOTYCZĄCA WEZWANIA DO ZAPISYWANIA SIĘ NA SPRZEDAŻ AKCJI SANWIL S.A. PW/10/2003 Raport bieżący 5/2003
Na podstawie art. 81 ust. 1 w związku z art. 155 a ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. prawo o publicznym obrocie papierami wartościowymi ( tj. Dz. U. Nr 49 poz. 447 z 2002 r. z późn. zm. ) Zarząd Zakładów Wyrobów Powlekanych "SANWIL" w Przemyślu S.A. odnosząc się do wezwania ogłoszonego do zapisywania się na sprzedaż akcji Spółki pochodzącego od Adama Buchajskiego przedstawia następującą opinię.
Według posiadanych przez Spółkę informacji Pan Adam Buchajski od początku lat dziewięćdziesiątych działa m.in. na rynku wyrobów powlekanych i futra syntetycznego, które są również przedmiotem działalności SANWILU. Zarząd wyraża nadzieję, że wejście do spółki inwestora z branży da szansę rozwoju Spółki i umocnienia jej pozycji na rynku poprzez lepsze wykorzystanie posiadanego przez SANWIL potencjału produkcyjnego i być może pozwoli pozyskać nowe rynki zbytu.
Jednakże Zarząd zobligowany jest poinformować, że inwestor pozostaje ze Spółką w sporze sądowym, gdzie jest jednym z pozwanych w sprawie cywilnej opartej na przepisie art. 527 k.c., tj. o uznanie za bezskuteczne względem spółki przeniesienia własności nieruchomości położonych w Jarosławiu i Radymnie na rzecz osób trzecich, w której to sprawie postępowanie nie zostało prawomocnie zakończone do dnia dzisiejszego, a to wobec faktu wniesienia apelacji przez pozwanych od wyroku Sądu Okręgowego w Krośnie - Ośrodka Zamiejscowego w Przemyślu uwzględniającego powództwo spółki w całości.
Data sporządzenia raportu: 03-06-2003

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Zakłady Wyrobów Powlekanych &quot;Sanwil&quot; w Przemyślu Spółka Akcyjna

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Sanwil &lt;SANW.WA&gt; Opinia Zarządu dotycząca wezwania do zapisywania się na sprzedaż akcji Sanwil S.A.