SAP może zatrudnić tysiąc osób więcej niż zapowiadał

(Marek Druś)
15-07-2005, 11:14

SAP chce zatrudnić w tym roku o tysiąc osób więcej niż wcześniej zapowiadał, poinformował Handelsblatt. Niemiecka spółka deklarowała, że do końca roku zwiększy liczbę pracowników o 4 tys.

SAP chce zatrudnić w tym roku o tysiąc osób więcej niż wcześniej zapowiadał, poinformował Handelsblatt. Niemiecka spółka deklarowała, że do końca roku zwiększy liczbę pracowników o 4 tys.

Rzecznik SAP, lidera globalnego rynku oprogramowania dla biznesu, nie potwierdził informacji gazety. Zaznaczył jednak, że zapowiadając zwiększenie zatrudnienia prezes spółki Henning Kagermann podkreślał, że nie podawana liczba nie jest ostateczna.

Analitycy podkreślają, że SAP postawił na wzrost organiczny, co ma mu pozwolić utrzymać przewagę nad drugim na rynku Oracle. Amerykański koncern rozwija się przez akwizycje. W tym roku przejął m.in. PeopleSoft za 10,6 mld USD i Retek za 670 mln USD.

MD, AFP

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: (Marek Druś)

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Inne / SAP może zatrudnić tysiąc osób więcej niż zapowiadał