Schodami w górę

ADO
opublikowano: 23-04-2013, 00:00

Kadry

PAWEŁ PARTYKA

Został młodszym konsultantem w dziale doradztwa inwestycyjnego firmy Savills. Wcześniej pracował m.in. w departamencie finansowania nieruchomości komercyjnych Deutsche Banku. Studiował finanse i rachunkowość ze specjalizacją z finansów przedsiębiorstwa i pośrednictwa w obrocie nieruchomościami w warszawskiej Szkole Głównej Handlowej. Studia magisterskie ukończył na Tilburg University w Holandii.

MARIUSZ MAJKOWSKI

Został starszym specjalistą do spraw sprzedaży w Atrium Poland Real Estate Management. Wcześniej pracował w firmie Echo Investment, gdzie zajmował się komercjalizacją m.in.: Galerii Echo Kielce, Pasażu Grunwaldzkiego we Wrocławiu i galerii Galaxy w Szczecinie. Jest licencjonowanym pośrednikiem w obrocie nieruchomościami. Studiował w Wyższej Szkole Handlowej i Akademii Świętokrzyskiej w Kielcach. W 2007 r. ukończył Master of Science in Science and Technology Comercialization na University of Texas w Austin.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ADO

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu