Schodami w górę Awansowali ostatnio: Klepacka, Matak i Biela

MK
opublikowano: 04-02-2009, 00:00

Agnieszka Klepacka

Została dyrektorem handlowym domu mediowego Cormedia. Pracę w reklamie internetowej rozpoczęła w Wydawnictwie Murator. W latach 2004-07 r. w sieci IDMnet zajmowała się sprzedażą i kontaktami z klientami bezpośrednimi, głównie z branży budowlanej. W zeszłym roku była na urlopie macierzyńskim.

Monika Matak

Została dyrektorem ds. komunikacji społecznej i wewnętrznej w Grupie Żywiec. Będzie zajmować się wzmacnianiem identyfikacji pracowników z firmą i kreowaniem jej kompetencji w zakresie zaangażowania społecznego. Wcześniej kierowała komunikacją korporacyjną w firmach Axa i Provident.

0 Tony Biela

Objął stanowisko prezesa firmy Dryvit Systems USA (Europe), która jest członkiem RPM International. Ma wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej. W 1996 r. współtworzył polski oddział firmy. Stworzył grupę RPM w Europie, w ramach której koncern pozyskał dziewięć firm.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MK

Polecane