Schodami w górę: Nowi prezesi i dyrektor od oprogramowania

KA
opublikowano: 06-10-2010, 00:00

Robert Wodziński, wiceprezes B3System

Jego powołanie do zarządu B3System wynika z łączenia firmy ze spółką Copi, w której zarządzie zasiadał. Finał fuzji nastąpi za trzy miesiące, ale zmiany w zarządzie mają już usprawnić ich działanie, a zwłaszcza przygotować je do realizacji planów, które przyświecały właścicielom obu firm, gdy decydowali o połączeniu.

Jakub Kamza, prezes Ogicom

Bieżące zarządzanie poznańską spółką hostingową Ogicom rozpoczął po przejściu dotychczasowego prezesa Krzysztofa Szyszki do nowej rady nadzorczej. Karierę zawodową zaczynał od stanowiska doradcy. Potem był dyrektorem regionu w GTS Energis Polska. Jednym z jego głównych zadań na obecnym stanowisku jest utrzymanie rozwoju firmy, który dotąd odbywał się głównie poprzez akwizycje.

Andrzej Nojszewski

dyrektor działu oprogramowania i rozwiązań HP na region Polski, Czech i Słowacji

Jest doświadczonym menedżerem, od ponad 20 lat pracuje w branży IT. Przez ostatnie lata był m.in. prezesem Software AG Polska i dyrektorem handlowym IBM Polska. Skończył informatykę na Politechnice Kijowskiej, a następnie uzyskał stopień dr inż. informatyki, pracując w Instytucie Podstaw Informatyki PAN. Otrzymał nagrodę prezesa PAN za opracowanie pierwszego polskiego systemu ekspertowego.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: KA

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Innowacji / Technologie / Schodami w górę: Nowi prezesi i dyrektor od oprogramowania