Schodami w górę Prowse, Jarmakowski i Rybiec

Chris Prowse Jan Jarmakowski Marek Rybiec
opublikowano: 07-01-2009, 00:00

Chris Prowse

Został pierwszym dyrektorem zarządzającym Polycom Poland. Ostatnio był kierownikiem sprzedaży na region Europy Wschodniej, Bliskiego Wschodu i Afryki w firmie VideoServer. Wcześniej pracował w Ungermann-Bass (UB Networks) i Wang Laboratories. Jest specjalistą w dziedzinie lingwistyki komputerowej. Zna język niemiecki, francuski i rosyjski.

Jan Jarmakowski

Objął obowiązki dyrektora ds. finansowych i administracyjnych w Atos Origin Polska. Przez ostatnie dziewięć lat pracował w PricewaterhouseCoopers w Polsce i za granicą, z czego ostatnie dwa lata jako starszy menedżer ds. systemów finansowych. Absolwent wydziału ekonomicznego Uniwersytetu Gdańskiego. Interesuje się najnowszą historią i muzyką.

Marek Rybiec

Został dyrektorem sprzedaży i członkiem zarządu Xelion. Doradcy Finansowi. Wcześniej pracował m.in. dla CBM WBK i WBK AIB TFI. Był dyrektorem sprzedaży i marketingu w PKO TFI. Ukończył studia z inwestycji kapitałowych w Wyższej Szkole Bankowości w Poznaniu i z rynku funduszy inwestycyjnych w Wyższej Szkole Zarządzania i Finansów w Warszawie.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Chris Prowse Jan Jarmakowski Marek Rybiec

Polecane