Schodami w górę, schodami w dół

MK
opublikowano: 10-10-2012, 00:00

KADRY

GRZEGORZ MOCH

Został w polskim oddziale Epson Europe BV szefem działu business solutions, a dokładnie drukarek igłowych i rozwiązań drukujących przeznaczonych do punktów sprzedaży, m.in. drukarek etykiet, biletów, replikatorów dysków. Od początku swojej kariery zajmuje się urządzeniami fiskalnymi, POS (wyposażenie punktów sprzedaży)i kompleksowymi rozwiązaniami biznesowymi. Przez ponad dziewięć lat pracował w Fasy Polska, która połączyła się z włoską Custom Engineering.

JAROSŁAW ŁUCZKA

To nowy dyrektor sprzedaży w Novem Group, wyspecjalizowanej w komunikacji w internecie przy wykorzystaniu narzędzi i usług z kategorii reklamy efektywnościowej,typu display (Novinet) i mobilnej. Przez ostatnie ponad dwa lata w Agorze odpowiadał m.in. za współpracę z wybranymi domami mediowymi w sprzedaży „Gazety Wyborczej”, a także za współpracę projektową wykorzystującą media spółki. Wcześniej pracował w Optimedia Poland, Broker FM i Polskapresse. W branży mediowej od końca lat 90. Jest absolwentem socjologii na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.

JACEK MURAWSKI

Złożył rezygnację z funkcji dyrektora generalnego Microsoftu w Polsce, którą pełni od czterech lat, i odchodzi z firmy. Decyzję uzasadnia powodami osobistymi. Jego obowiązki przejmie Dariusz Piotrowski, dyrektor developer & platform group Microsoft.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MK

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu