Sezon jeździecki z Albertem Riele

opublikowano: 25-10-2018, 22:00

Marka szwajcarskich zegarków Albert Riele przez cały rok jest obecna na wielu krajowych parkurach w ramach partnerstwa z Polskim Związkiem Jeździeckim.

Sezon obfitował w ciekawe wydarzenia hippiczne, m.in. Ciekocinko Spring & Summer Tour, zawody w Poznaniu CSI 4 — IX Memoriał Macieja Frankiewicza, zawody w Radzionkowie czy wydarzenie najwyższej rangi — Mistrzostwa Polski w skokach przez przeszkody w Jakubowicach. Laureaci otrzymali w nagrodę szwajcarskie zegarki Albert Riele. Jeździectwo to nie tylko sport dla profesjonalistów — swoje umiejętności już od 21 lat pokazują nam znani i lubiani podczas Jeździeckich Mistrzostw Gwiazd Art Cup w Zakrzowie. Zegarki Albert Riele otrzymali jako nagrodę honorową dziennikarka Katarzyna Dowbor i aktor Paweł Kleszcz, miłośnicy i orędownicy jeździectwa, w uznaniu wieloletniego wkładu w organizację tej imprezy. Jak co rok w parku i pałacu oraz na parkurze Klubu Lewada w Zakrzowie spotkali się aktorzy, dziennikarze, sportowcy i artyści różnych pokoleń, m.in. Bogusław Linda, Urszula Dudziak, Dominika Ostałowska, Emilia Krakowska, Anna Powierza, Anna Samusionek, Piotr Głowacki, Dariusz Kordek, Artur Pontek, Władysław Kozakiewicz i wielu innych.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu