Shaquille O'Neal może grać w… Turcji

MD
opublikowano: 08-12-2010, 19:06

Seref Yalcin, generalny menedżer tureckiego klubu Besiktas ujawnił, że w rozmowie z nim Shaquille O'Neal zadeklarował grę w  jego zespole w przyszłym roku.

Yalcin powiedział, że rozumie iż ludzie mają wątpliwości wobec tego, co mówi, ale zapewnia, że to prawda.

- Niektórzy ludzie przychodzą i twierdzą: Shaq nie przyjedzie do Turcji. Ale szansa na to jest bardzo duża – twierdzi turecki menedżer.

Słynny koszykarz NBA ma wprawdzie opcję grania w przyszłym roku w Boston Celtics, ale wciąż nie wiadomo, czy sezon w ogóle się odbędzie. W Besiktasie gra już Allen Iverson, który ma dostać 4 mln USD za dwa sezony.

Niedawno agencje informowały, że Billy Hunter z zarządu Stowarzyszenia Graczy NBA zalecił zawodnikom oszczędzanie pieniędzy, bo na 99 proc. jest pewny, że dojdzie do lockautu. Powodem jest spór o warunki na przyszły sezon. Władze NBA chcą zmniejszenia wynagrodzeń graczy nawet o jedną trzecią, co wydaje się nierealne.

MD, AP

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MD

Polecane