Siemens zapowiada znaczny wzrost zysków w I kw.

Administrator
opublikowano: 17-01-2002, 09:32

Siemens, piąty na świecie producent „komórek” poinformował, że w pierwszym kwartale rozrachunkowym znacznie poprawił zyski w porównaniu z czwartym kwartałem, kończącym się we  wrześniu. Siemens nie podał żadnych szczegółów. Dokładne dane o wynikach spółka przekaże dopiero w przyszłym tygodniu. W porównaniu rocznym mimo wzrostu zamówień i sprzedaży zyski Siemensa w I kw.

Siemens, piąty na świecie producent „komórek” poinformował, że w pierwszym kwartale rozrachunkowym znacznie poprawił zyski w porównaniu z czwartym kwartałem, kończącym się we wrześniu.

Siemens nie podał żadnych szczegółów. Dokładne dane o wynikach spółka przekaże dopiero w przyszłym tygodniu. W porównaniu rocznym mimo wzrostu zamówień i sprzedaży zyski Siemensa w I kw. rozrachunkowym spadną.

- To pozytywne zaskoczenie zwłaszcza, że poprawił się również zysk oddziału Siemensa produkującego „komórki” – powiedział Luc Mouzon, analityk BNP Paribas.

MD

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Administrator

Polecane