Sistema nie negocjuje przejęć w Polsce

opublikowano: 09-02-2007, 16:39

Rosyjski konglomerat Sistema nie prowadzi negocjacji w sprawie przejęć w Polsce, powiedział agencji Interfax Wiktor Kuriło, szef pionu relacji inwestorskich spółki. Odniósł się w ten sposób do informacji, które pojawiły się w polskiej prasie. Według ich autorów, Sistema miała być zainteresowana polskimi spółkami telekomunikacyjnymi.

Rosyjski konglomerat Sistema nie prowadzi negocjacji w sprawie przejęć w Polsce, powiedział agencji Interfax Wiktor Kuriło, szef pionu relacji inwestorskich spółki. Odniósł się w ten sposób do informacji, które pojawiły się w polskiej prasie. Według ich autorów, Sistema miała być zainteresowana polskimi spółkami telekomunikacyjnymi. – Zawsze jesteśmy zainteresowani możliwością zainwestowania poza Rosją i Wspólnotą Niepodległych Państw, ale w tym momencie nie ma nic szczególnego w Polsce, czemu byśmy się przyglądali – powiedział Kuryło.

MD, Interfax

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Inne / Sistema nie negocjuje przejęć w Polsce