Sjoblom dokupiła prawie 234 tys. akcji Jago

opublikowano: 21-01-2008, 19:23

Elżbieta Sjoblom poinformowała o  zwiększeniu, wraz ze spółką zależną Park Bronisze, udziału w ogólnej liczbie głosów na WZA Firmy Handlowej Jago.

Jak poinformowano w poniedziałkowym komunikacie, zwiększenie udziału nastąpiło w wyniku nabycia 233.932 akcji w dniu 14 stycznia 2008 roku. Przed transakcją Elżbieta Sjoblom wraz ze spółką zależną Park Bronisze posiadała 7.190.000 akcji i prawa do akcji (PDA) Jago, stanowiących 23,74 proc. kapitału i głosów na WZA (udział obliczony na podstawie wysokości kapitału zakładowego po rejestracji przez sąd podwyższenia kapitału zakładowego w związku z emisją akcji serii C). W wyniku wspomnianej transakcji Sjoblom łącznie ze spółką zależną Park Bronisze posiada obecnie 7.423.932 akcji i PDA, stanowiących 24,52 proc. kapitału i głosów na WZA (udział obliczony na podstawie wysokości kapitału zakładowego po rejestracji przez sąd podwyższenia kapitału zakładowego w związku z emisją akcji serii C). Zawiadomienie podpisał z upoważnienia Maciej Niebrzydowski.
MD

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane