Skąd wziąć unijne wsparcie na firmowy projekt

SACH
opublikowano: 04-02-2014, 00:00

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich zaprasza na szkolenie

Jak zdobyć dofinansowanie z Brukseli na rozwój firmy i nowe inwestycje? Jakiego typu działania mają jeszcze szansę na wsparcie? Odpowiedzi na te pytania będzie można poznać podczas szkolenia „Fundusze pożyczkowe i poręczeniowe oraz alternatywne źródła wsparcia przedsiębiorczości przy wykorzystaniu środków Unii Europejskiej”. Spotkanie organizowane przez Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich odbędzie się 26 lutego w Krakowie.

Mogą wziąć w nim udział przedsiębiorcy i osoby planujące rozpocząć działalność gospodarczą. Udział w szkoleniu jest bezpłatny, ale trzeba się wcześniej zgłosić, wypełniając formularz. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc decyduje kolejność zgłoszeń. Formularz znajdziesz na stronie www.fundusze.malopolska.pl, zakładka „Szkolenia”. Więcej informacji o szkoleniu można zdobyć, dzwoniąc pod nr tel.: +12 29-90-776, e-mail: fem@umwm.pl.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: SACH

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu