Skandaliczne zdjęcia brązowego medalisty w halfpipe

PAP
opublikowano: 20-02-2010, 09:47

Brązowy medalista olimpijski w  snowboardowej konkurencji halfpipe Amerykanin Scotty Lago zadeklarował gotowość wcześniejszego wyjazdu z Vancouver, po tym jak w internecie znalazły się kompromitujące go zdjęcia.

22-letni zawodnik zajął w czwartek trzecie miejsce, za rodakiem Shaune Whitem i Finem Peetu Piiroinenem. Tego samego dnia wieczorem Lago, ubrany w t-shirt z napisem Team USA, świętował sukces na ulicach Vancouver oraz w pubie.

Niecenzuralne fotki snowboardzisty ukazały się w interencie. Na jednej z nich widać jak nieznana kobieta klęczy przed Lago. W jej ustach był medal sportowca. Wszystko "działo się" na wysokości krocza mężczyzny.

Lago przeprosił już m.in. Amerykański Komitet Olimpijski. Jednocześnie zadeklarował, że jest gotów wcześniej wrócić do kraju, niż cała ekipa.

To nie pierwszy skandal z udziałem sportowców ze Stanów Zjednocznych na olimpijskich arenach. Cztery lata temu z igrzysk w Turynie wyrzucony został Jeret Peterson, siódmy zawodnik w skokach akrobatycznych. Powód? Bójka w hotelu. (PAP)

Skandaliczne zdjęcia brązowego medalisty w halfpipeSkandaliczne zdjęcia brązowego medalisty w halfpipe

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: PAP

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Po godzinach / Skandaliczne zdjęcia brązowego medalisty w halfpipe