Skype na Androida ma już 100 mln użytkowników

TR
opublikowano: 02-07-2013, 11:16

Microsoft odświeża aplikację Skype na urządzenie mobilne wyposażone w Androida, a liczba osób korzystających z jednego z najpopularniejszych komunikatorów sieciowych przekroczyła już 100 mln – czytamy na blogu Skype’a.

Skype 4.0 otrzymał nowy design, który ma ułatwić prowadzenie za jego pomocą rozmów.

Zobacz więcej

Microsoft odświeża aplikację Skype na urządzenie mobilne wyposażone w Androida, a liczba osób korzystających z jednego z najpopularniejszych komunikatorów sieciowych przekroczyła już 100 mln (Fot. Bloomberg)

Pomimo, że jest to kontynuacja niezwykle udanego produktu, Microsoft uważa, że wersja 4.0 jest całkowicie odmienionym programem. Gigant z Redmond przebudował aplikację od podstaw, by działała szybciej i była niezawodna.

Użytkownicy Androida mogą czuć się w tym przypadku uprzywilejowani. Microsoft dopieszcza posiadaczy gadżetów z tym systemem, pomijając przy tym posiadaczy urządzeń m.in. Apple’a. Właściciele iPhone’ów i iPadów na razie muszą obejść się smakiem. Microsoft póki co nie planuje aktualizować obecnej na rynku wersji komunikatora.


© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: TR

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu