Śląska BCC wyróżniła najlepsze firmy

Maria Trepińska
opublikowano: 05-09-2003, 00:00

Katowicka i częstochowska loża Business Centre Club, po raz siódmy wyróżniły najlepsze firmy z regionu, podczas uroczystej gali w Zameczku Noma Residence w Promnicach koło Tychów. Przybyło około tysiąca zaproszonych gości, m.in. Andrzej Szarawarski, wiceminister skarbu. Tegoroczna impreza odbywała się pod hasłem „Unia Europejska w zasięgu ręki”.

Ponad 50 firm zabiegało o wyróżnienia. Ich weryfikacji dokonał dr Piotr Rojek, szef Rady Krajowej Biegłych Rewidentów. W efekcie jury zdecydowało się wyróżnić statuetkami Cezara: Biuro Projektowania Systemów Cyfrowych z Chorzowa, Budownictwo Przemysłowe Uniserv z Katowic, Górnośląskie Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych z Katowic, Metalplast z Bielska-Białej, Montastal z Katowic, Rafinerię Czechowice, Hutę Zawiercie, firmę Liberty z Bytomia, Południowy Koncern Energetyczny z Katowic, Sandvik Baildonit z Katowic oraz Sertop z Tychów i Stalprofil z Dąbrowy Górniczej.

Statuetka Specjalna trafiła do Fundacji Pracowniczej Pro-Eko.

Na gali nie zabrakło także atrakcji kulinarnych i artystycznych. Gwiazdą wieczoru był Marek Torzewski. Patronat medialny nad imprezą sprawował „PB”.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Maria Trepińska

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Po godzinach / Śląska BCC wyróżniła najlepsze firmy