Słoneczna Italia zaprasza polskie firmy

Przedsiębiorcy znad Wisły mogą znaleźć kontrahentów podczas spotkań i warsztatów w Turynie.

Od 9 do 10 października w Piemoncie odbędzie się Energy & Environment Partnering Event — giełda spotkań z miejscowymi potencjalnymi partnerami handlowymi. Do udziału w niej Krajowa Izba Gospodarcza (KIG) zaprasza polskich przedsiębiorców z branży ochrony środowiska i energii. Uczestnikami wyjazdu mogą być też przedstawiciele klastrów, stowarzyszeń i organizacji branżowych. W Turynie spotkają oni firmy piemonckie, które zaoferują najnowsze rozwiązania i technologie środowiskowe, ekologiczne i energetyczne.

Na czym polega giełda i jak dojdzie do spotkań? Profile polskich firm i instytucji zainteresowanych współpracą zostaną przesłane do Turynu. W drugą stronę trafią profile piemonckich firm, spośród których polscy kontrahenci będą mogli wybrać partnerów do rozmów indywidualnych. Na podstawie tych wyborów zostanie ustalona agenda spotkań B2B oraz wizyty w firmach na terenie Piemontu. Co ważne, strona włoska pokrywa koszty pobytu polskich uczestników w Turynie (jedna osoba na firmę) — zakwaterowaniaw hotelu oraz wyżywienia, przejazdów na miejscu, organizacji spotkań B2B, seminarium informacyjno-promocyjnego i ewentualnych wizyt w firmach. Natomiast uczestnik z Polski ponosi koszt podróży do Włoch.

WIĘCEJ INFORMACJI

Elżbieta Wojtas Krajowa Izba Gospodarcza ewojtas@kig.pl

4.09 Do tego dnia będą przyjmowane zgłoszenia na spotkania.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwester Sacharczuk

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Puls Firmy / Słoneczna Italia zaprasza polskie firmy