Snapchat ściągnął byłego menedżera McDonald's

ŁO, Bloomberg
opublikowano: 26-04-2019, 10:27

Kenny Mitchell będzie od czerwca dyrektorem marketingu spółki Snap, do której należy aplikacja Snapchat. Wcześniej pracował w koncernie McDonald’s.

Snap kompletuje nową kadrę menedżerską, a Mitchell jest czwartym dyrektorem zatrudnionym od listopada. Dołącza do Jeremiego Gormana, Jareda Grusda i Julie Henderson. Firma z Santa Monica szuka jeszcze nowego dyrektora finansowego, po tym jak Tim Stone odszedł po zaledwie ośmiu miesiącach pracy.  

Logo aplikacji Snapchat
Zobacz więcej

Logo aplikacji Snapchat fot. Bloomberg

Kenny Mitchell jest byłym wiceprezesem McDonald’s. Odpowiadał tam za marketing w USA. Wcześniej związany był z producentem napojów izotonicznych Gatorade.  

Snap opublikował ostatnio wyniki pierwszego kwartału, z których wynika, że przychody wzrosły o 39 proc. do ponad 320 mln USD. Spółka ciągle przynosi jednak straty, choć spadły one o 75 mln USD do 310,4 mln USD.

Aplikacja Snapchat ma 190 mln aktywnych użytkowników dziennie.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ŁO, Bloomberg

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy