Softbank zepsuł nastroje graczy

Dariusz Karolak
opublikowano: 07-03-2001, 00:00

Softbank zepsuł nastroje graczy

Nie da się ukryć, że humory akcjonariuszy Softbanku, którzy w ostatnich miesiącach musieli wiele wycierpieć pogorszyły się po poinformowaniu przez Bank of NY o zredukowaniu zaangażowania w kapitale akcyjnym do 14 proc. Dodatkowo potencjalna podaż zostanie przynajmniej teoretycznie zasilona asymilowanymi akcjami w ilości 1 214 tys. od 9 III. Kurs doszedł do opadającej linii oporu od 28 XII przy 50 zł. Wskaźniki zachowują się w sposób typowy dla testowania istotnych poziomów, czyli bez rozstrzygnięć.

Mały obrót każe jednak powściągliwie podchodzić do obstawiania zwycięstwa strony popytowej. Należy być przygotowanym na negatywny wariant, co może skutkować realizacją zasięgu formacji r-g-r (13 XI-5 II), 42 zł lub 36 jeżeli policzymy zasięg dolnego wybicia z 5-miesięcznej formacji trójkąta symetrycznego. Nie pomogą również gorsze od oczekiwanych wyniki za 2000 r.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dariusz Karolak

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy