Softbank zniechęcił inwestorów

Dariusz Karolak
04-10-2001, 00:00

Softbank zniechęcił inwestorów

Po przegłosowaniu zmian w statucie Softbanku, które zabezpieczyły interesy największego inwestora rynek odwrócił się od tej spółki. Teraz trzeba sobie zadać pytanie czy cała sprawa była warta świeczki. Gorzej jeżeli akcje na walne były kupione za kredyt. Nie pomagają komunikaty o nowych kontraktach, ani optymistyczne prognozy zysków. Tak już po prostu jest, że sentyment rynku trzeba szanować. SFT z dziecinną łatwością łamie kolejne wsparcia. Pozostało jeszcze jedno, historyczne z 26 VII, 17,2.

Jeżeli pęknie, może być dużo taniej. Jeżeli się wybroni może być ładne odbicie do 20 zł, ale raczej nie przed wynikami. Wykres tygodniowy nie nastraja budująco. Buduje się 4-ta z rzędu czarna świeca. Przełamanie złej passy wymaga przełamania nakładających się na siebie oporów szybkiej linii spadków i dziennej średniej VAMA10, 18,4 zł.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dariusz Karolak

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Softbank zniechęcił inwestorów