Sokołów zdołał wyjść z dołka

Dariusz Karolak
04-04-2001, 00:00

Sokołów zdołał wyjść z dołka

Chociaż Sokołów ostatnio zachowywał się słabo, postawa byków na wczorajszej sesji pozwala oczekiwać, że nadchodzą lepsze czasy. Strona podażowa była mało aktywna, a rynek zamknąłsię na plusie. Dała o sobie znać gruba biała świeca z 15 III, która nie pozwoliła niedźwiedziom na marsz na południe.

Najbliższy opór wyznacza dzienna średnia VAMA10 znajdująca się przy 1,44 zł. Kolejnym oporem jest przełamana w drugiej połowie lutego długoterminowa linia wsparcia przy 1,65 zł, nakładająca się na 3-miesięczną linię szczytów. Sprzyja również dobre zachowanie MIDWIG-u i zainteresowanie rynku Oceanem, często zbieżne czasowo ze wzmożonym popytem na walory z niskim nominałem jak Wilbo, Sokołów czy Rolimpex. O ile wycena Oceanu jest mocno problematyczna, o tyle pozostałe spółki wydają się znacząco niedowartościowane.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dariusz Karolak

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Sokołów zdołał wyjść z dołka