Sokołów zmaga się z linią bessy

Dariusz Karolak
10-08-2001, 00:00

Sokołów zmaga się z linią bessy

Z dużym zaciekawieniem obserwowałem rynek Sokołowa po opublikowaniu rekomendacji “neutralnie” przy wycenie 4,4 zł. Przyznaję, że nie bardzo to rozumiem, bo jeżeli coś jest warte grubo ponad 2 razy tyle niż wycenia to rynek, to wypadałoby dać zalecenie “kupuj”. Niezależnie od wszystkiego Sokołów należy do najsilniej zachowujących się walorów. Bez problemu utrzymuje się powyżej dziennej średniej VAMA10, 1,62, która bardzo mobilizuje popyt.

Obecnie odbywa się cichy bój o pokonanie 2-letniej linii bessy na wykresie wolumenowym 1,65. Ponieważ na dobrych sesjach utrzymanie tego poziomu nie nastręcza bykom trudności można przyjąć, że łamanie go jest dalece zaawansowane. Większość wskaźników znajduje się w łagodnych trendach wzrostowych. Zasięgi wzrostów to 1,85 z górnej linii półrocznego kanału wzrostowego oraz długoterminowa linia wsparcia złamana w lutym br. 2 zł.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dariusz Karolak

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Sokołów zmaga się z linią bessy