Soros oskarżył byłą kochankę, że biła go lampą

Marek Druś
opublikowano: 14-03-2013, 00:00

Słynny miliarder wystąpił z kontroskarżeniem przeciwko byłej kochance.

82-letni George Soros twierdzi, że w 2010 r. młodsza od niego o 31 lat Adriana Ferreyr uderzyła go szklaną lampą, kiedy pokłócili się w łóżku. Kłótnia wybuchła, kiedy Ferreyr dowiedziała się, że Soros nie podaruje jej obiecanego apartamentu, ale otrzyma go jej rywalka — Tamiko Bolton.

Słynny miliarder oskarża byłą kochankę o zniesławienie, polegające na twierdzeniu, iż uderzył ją w twarz. Ferreyr, która była z Sorosem przez pięć lat, zabrała publicznie głos na temat swojego związku z miliarderem w 2011 r.

Brazylijska gwiazda oper mydlanych wniosła wówczas pozew przeciwko swojemu byłemu partnerowi. Oskarżyła go o niedotrzymanie obietnicy w sprawie podarowania apartamentu w Nowym Jorku, domagając się rekompensaty w wysokości 50 mln USD. Obiecany apartament na Górnym Manhattanie wart był 1,9 mln USD.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marek Druś

Polecane