Spadło zainteresowanie Agorą

Dariusz Karolak
27-07-2001, 00:00

Spadło zainteresowanie Agorą

Wzrost indeksów mógł zadowolić malkontentów i jak zwykle sygnał do odwrotu odtrąbił Elektrim. Słaby popyt pojawił się na Agorze. Świeca dzienna nie wyróżnia się niczym szczególnym, chociaż udało się jej naruszyć opór dziennej VAMA10, 45,7. Wygląd wykresu tygodniowego podpowiada, że na zmiany jeszcze za wcześnie. Bez fazy akumulacji nie ma co marzyć, by myśleć o walce z oporami grubych korpusów z pierwszej połowy lipca, dlatego obecną zwyżkę najbezpieczniej potraktować jako korektę.

Nad rynkiem unosi się nawis podażowy wynikający z wprowadzenia do obrotu 2,8 mln akcji znajdujących się w posiadaniu Zarządu. Najlepiej optymistycznie wyglądającym wskaźnikiem jest tygodniowy oscylator stochastyczny, który zakładając, że uda się utrzymać zamknięcie tygodnia na poziomie wczorajszego zamknięcia wygeneruje sygnał kupna.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dariusz Karolak

Najważniejsze dzisiaj

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Spadło zainteresowanie Agorą